HALTER LoadAssistant® voor het beladen van series van 10 tot 1000 stuks

Gecertificeerde HALTER Experts

wij staan voor u klaar

  • Frans Fontein

    Nederland, België

    +31 6 31 76 37 54
    f.fontein@haltercnc.com

    Neem contact op

  • Christian Witte

    Noord-Mid-West-Duitsland

    +49 151 7023 6113
    c.witte@haltercnc.com

    Neem contact op

  • Oliver Löffler

    Oost-Duitsland

    ‭+49 174 3131250
    o.loeffler@haltercnc.com

    Neem contact op

  • Barbara Mauch

    Zuid-Duitsland

    +49 160 95635873
    b.mauch@haltercnc.com

    Neem contact op

  • Rainer Menzel

    Zuid-Duitsland

    ‭+49 160 3792940‬
    r.menzel@haltercnc.com

    Neem contact op

  • Gennaro Teta

    Zwitserland

    +41 79 447 69 40
    g.teta@haltercnc.com

    Neem contact op

  • Daniel Kustrzepa

    Polen

    ‭+48 664 740 741‬
    d.kustrzepa@haltercnc.com

    Neem contact op

  • Jack Puccinelli

    Verenigde Staten

    +1 224-234-3134
    j.puccinelli@ haltercncrobotics.com

    Neem contact op

  • Daren Manternach

    Verenigde Staten

    +1 515-391-0140
    d.manternach@ haltercncrobotics.com

    Neem contact op

  • Steve Price

    HALTER UK

    +44 (0)247 6369 040
    s.price@haltercnc.com

    Neem contact op

  • Asier Murillo

    Spanje

    +34 943 335 633
    amurillo@italmatic.es

    Neem contact op